Free EU delivery for orders over 80 EUR. Free 30 day return and exchange.

Клас! Товар додано

Size:
Бюстгальтери

FAQ

Product

How do we know you’re really fair-trade, and using recycled fabrics?

Для виробництва білизни ми використовуємо виключно матеріали натурального походження.

Наша органічна бавовна має міжнародний сертифікат GOTS, який підтверджує, що бавовна була вирощена, зібрана та вироблена без використання пестицидів, важких металів та будь-яких інших токсичних речовин. Також GOTS гарантує гідні умови праці для робітників текстильних підприємств. Цей сертифікат видається виробникам сировини та матеріалів, а ми використовуємо відповідну сертифіковану тканину у власному виробництві білизни.

Для лінійки Special ми використовуємо полотно з бамбука та шовковисту віскозу — район. Ці матеріали виробляють з волокон створених з деревини, і в процесі їх виробництва зменшене використання води.

Наші купальники вироблені з всесвітньо відомого відновленого нейлону ECONYL, який виробляють з текстильних залишків, пластикових відходів та забутих рибальських сіток, зібраних в океанах.

What can I do about microfibers?

Частково наша продукція вробляється в нашому власному цеху в Києві. Також ми розміщуємо замовлення на виробництво в перевірених та надійних українських підприємствах.

What's the deal with your recycled nylon fabric?

Речі з усіх лінійок U-R-SO повномірні та відповідають стандартним європейським розмірам. Щоб обрати розмір, скористайтесь нашою розмірною сіткою, або зверніться до нас за порадою.

Where do you manufacture?

Доглядати за білизною і речами U-R-SO просто. Більшість білизни можна прати в машинці, в делікатному режимі і бажано з використанням спеціального засобу для прання. Детальні поради з догляду можна знайти в описі кожного продуту. Якщо вам потрібна додаткова консультація, напишіть нам.

Is everything eco-friendly?

Поміряти та обрати білизну можна в нашій студії в Києві, в корнері на третьому поверсі київського ЦУМ (вул. Хрещатик 38), а також в Одесі — в магазині Sokolroom. Якщо ви не можете завітати, напишіть нам і ми швидко підберемо для вас розмір онлайн.

Payments & Discounts

How do I qualify for free shipping?

Зараз ми не виконуємо індивідуальні замовлення, але ми допоможемо підібрати найкомфортніший розмір для ваших параметрів. Просто напишіть нам.

Can I use more than one discount?

We want to be as transparent as possible, so we're happy to share our certifications with you.Our factory is SA8000 certified, which you can read about here, and view our certification here. This certification promises that our operation adheres to those super strict regulations that keep factory employees well-paid, safe, and living healthy lives.Our recycled fabric is certified Standard 100 by Oeko-Tex, the world’s leader in testing fabrics to regulate harmful substances. They make sure every fabric’s origin and contents are totally upfront, so you know exactly what you’re putting on your body. See our certifications here.

How do I apply my discount code or gift card?

Якщо оплата вже пройшла, але ви вирішили змінити або скасувати замовлення, напишіть нам на support@u-r-so.com і ми допоможемо.

Where is my discount code?

Післяплата за замовлення не передбачена. Ми приймаємо оплату під час оформлення замовлення на сайті через платіжну систему Fondy. Система приймає всі поширені платіжні карти, підтримує оплати через Apple Pay та Google Pay. Ми не маємо доступу до платіжних даних користувачів. Якщо у вас виникла проблема з оплатою замовлення, будь ласка напишіть нам.

How are taxes and duties calculated?

Якщо після замовлення ви не знайшли підтвердження на пошті, напишіть нам support@u-r-so.com

Fit & Sizing

How do I qualify for free shipping?

Free delivery буде автоматично додана до вашого замовлення, якщо його сума буде більшою за 3000 гривень.

Can I use more than one discount?

Після відправлення замовлення вам має надійти трек-номер Нової пошти на вказану електронну пошту. Статус замовлення можна перевірити в додатку або на сайті поштового оператора. Якщо трек не надійшов вам, напишіть нам support@u-r-so.com

Can I use more than one discount?

Якщо можете сфотографуйте дефект, вишліть фото та коротке звернення на нашу пошту support@u-r-so.com Ми дуже стараємось, щоб подібних ситуацій не виникало, будемо вдячні за співпрацю і спробуємо вирішити проблему якнайшвидше.

How do I apply my discount code or gift card?

Зараз з українського складу ми відправляємо замовлення по Україні, а також в США та Ізраїль. Щоб оформити замовлення в країни ЄС, Швейцарію та Великобританію, будь ласка скористайтесь нашим європейським сайтом.

Where is my discount code?

Повернути або обміняти можна бра, топи, боді, одяг та купальники за умови збереження пакування протягом 14 днів з моменту отримання. Детальну інформацію про обмін на повернення ми зібрали в спеціальному розділі.

How are taxes and duties calculated?

How are taxes and duties calculated?

Order & Product Issues

My package is missing. What should I do?

My item arrived damaged. What should I do?

Product Information & Care

How do I wash and take care of my pieces?

Are your leggings sheer-proof?

When are you restocking?

Do you offer gift cards?

U-R-SO GANG!

Receive a gift for subscribing to our letters. Be the first to know about new reliases and special offers. We promise not to bother you too much!

We give gifts for subscribing to our newsletters. Want for yourself?

Subscribing U-R-SO

Your bag

0
Subtotal
CHF 0
Delivery
Calculated by the carrier
Total
CHF 0